Brzdový kotúč 2x, A.B.S., 16881, AUDI, SKODA, SEAT, VW

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Brzdový kotúč 2x, A.B.S., 16881, AUDI, SKODA, SEAT, VW63 €/ ks51,22 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Brzdový kotúč 2x, A.B.S., 16881, AUDI, SKODA, SEAT, VW
| Vonkajší priemer [mm] | 280 mm |
| Hrúbka brzd. kotúča (mm) | 22 mm |
| Výška [mm] | 36,5 mm |
| Ráfik, počet dier | 5 -dierový |
| Typ brzdového kotúča | vetraný |
| Rozstupová krużnica Ø [mm] | 100 mm |
| Priemer náboja [mm] | 145 mm |
| Hmotnosť [kg] | 5,81 kg |
AUDI | 1J0.615.301E 1J0.615.301P |
SEAT | 1J0.615.301E 1J0615301M 1J0615301P JZW615301 |
SKODA | 1J0.615.301E 1J0.615.301M |
VW | 1J0.615.301E 1J0.615.301M 1J0.615.301P JZW615301 |
VAG | 1J0 615 301E 1J0 615 301M 1J0 615 301P JZW 615 301 |
EICHER | 104440729 |


