Kabínový filter, MANN-FILTER CUK26009, SKODA, SEAT, AUDI

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Kabínový filter, MANN-FILTER CUK26009, SKODA, SEAT, AUDI16,80 €/ ks13,66 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kabínový filter, MANN-FILTER CUK26009, SKODA, SEAT, AUDI
| Prevedenie filtra | Filter aktívneho uhlia |
| Základná verzia (výr. č.) | CU 26 009 |
| Vysokoefektívna verzia s aktívnym uhlím (výr. č.) | FP 26 009 |
| Strana montáże | za priehradkou na rukavice |
| Doba montáže [min] | 15 min |
| Dĺžka [mm] | 254 mm |
| Šírka [mm] | 235 mm |
| Výška [mm] | 32 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
FORD | 2571 990 |
MAN | 65.61910-0002 65.61910-0000 65.61910-0001 |
VAG | 5Q0 819 644 A 5Q0 819 644 5Q0 819 653 5Q0 819 669 JZW 819 653 G |
Tovar zaradený v kategóriách


