Kabínový filter MANN-FILTER CUK2939, VW, ŠKODA, SEAT

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Kabínový filter MANN-FILTER CUK2939, VW, ŠKODA, SEAT16,15 €/ ks13,13 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kabínový filter MANN-FILTER CUK2939, VW, ŠKODA, SEAT
| Prevedenie filtra | Filter aktívneho uhlia |
| Základná verzia (výr. č.) | CU 2939 |
| Vysokoefektívna verzia s aktívnym uhlím (výr. č.) | FP 2939 |
| Strana montáże | pod priehradkou na rukavice |
| Doba montáže [min] | 12 min |
| Dĺžka [mm] | 288 mm |
| Šírka [mm] | 215 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
Tovar zaradený v kategóriách


