MOBIL 0w16 sp/rc 1l

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
MOBIL 0w16 sp/rc 1l12,79 €/ ks10,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
MOBIL 0w16 sp/rc 1l
| Objem [Liter] | 1 l |
| Typ spojenia | flasa |
| Viskozitná trieda podľa SAE | 0W-16 |
| żpecifikácia podľa API | SP/RC |
| żpecifikácia podľa API | SP |
| żpecifikácia podľa API | SN+ |
| żpecifikácia podľa API | SN/RC |
| żpecifikácia podľa API | SN |
| żpecifikácia podľa ILSAC | GF-6B |
| Odporúčanie výrobcu oleja | API SP Res. Cons. |
| Odporúčanie výrobcu oleja | API SP |
| żpecifikácia podľa API | SN Plus/RC |
| Odporúčanie výrobcu oleja | API SN Plus |
| Odporúčanie výrobcu oleja | API SN Res. Cons. |
| Odporúčanie výrobcu oleja | API SN |
| Odporúčanie výrobcu oleja | ILSAC GF-6B |
| Číslo colnej tarify | 27 101 981 |
| Dĺžka balenia [cm] | 39 cm |
| Šírka balenia [cm] | 23 cm |
| Výška balenia [cm] | 23,5 cm |


