Olejový filter, MANN-FILTER, W712/43, SKODA, FORD, FIAT, PEUGEOT

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Olejový filter, MANN-FILTER, W712/43, SKODA, FORD, FIAT, PEUGEOT8,05 €/ ks6,54 € bez DPH
Olejový filter, MANN-FILTER, W712/43, SKODA, FORD, FIAT, PEUGEOT
| Prevedenie filtra | Skrutkovací filter |
| Katalógové číslo doporučeného żpeciálneho prípravku | LS 7 |
| Výška [mm] | 79 mm |
| Rozmer závitu | 3/4-16 UNF |
| Vonkajší priemer [mm] | 76 mm |
| Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 | s jednym spätným ventilom |
| Otvárací tlak obehového ventilu [bar] | 1 bar |
| Vnútorný priemer tesniaceho krúžku [mm] | 62 mm |
| Vonkajší priemer tesniaceho krúžku [mm] | 71 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
HRYSLER | 04781452AA 04781452AB 04781452BB 4781452AA 4781452BB |
FIAT | 00K04781452BF K04781452AB K04781452BB K4781452AA K4781452BB |
FORD | 1026 285 1070 523 1039 020 1072 434 1039 021 1143 677 5008 718 5008 720 1043 147 5008 721 1047 169 5008 722 5012 000 1066071 6057 166 6057 167 6066 094 1071 746 6066 095 6066 096 6141 811 1097 077 77 BM 6714 C1A 77 BM 6714 C2A 97MM-6714-A5A 1119 421 1220 880 1663 050 1663 051 3652 059 4454116 45465 6179 700 6179 701 6607 325 6607 326 6937 011 75 DU 6714 B1 83 BU 6714 B 84 AU 6714 C 89F F 6714 A2E 90 AU 6714 AA 90 VU 6714 AA 96MM 6714 A1A 96MM 6714 B1A 978M-6714-A2A 978M-6714-B2A 978M-6714-B4A XS6E-6714-B1A XS6E6714C1A XS6Z6714C1A YN2G-6714-B2A |
MAZDA | 1E03-14302 1E04-14302 1E08-14302 1E08-14302A 1E13-14302 1E13-14302A C60114302 |
PEUGEOT | 1109 A3 1109 A6 |
RENAULT | 77 01 415 053 |
VAG | 029 115 561 047 115 561 F 047 198 561 F 029 115 561 5 110-4020.050 115-0941.00 201-9500.01 029 115 561/1 5 020 700 025 LP 2596 291 155 615 |
GENERAL MOTORS | 9307811 9975227 |
FORD USA | E4 FZ 6731 AB |
CATERPILLAR | 9Y-4493 |
VW (SVW) | 5 020 700 025 |


