Olejový filter, MANN-FILTER, W712/95 SKODA, VW, SEAT, AUDI

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Olejový filter, MANN-FILTER, W712/95 SKODA, VW, SEAT, AUDI8,70 €/ ks7,07 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Prevedenie filtra | Skrutkovací filter |
| Katalógové číslo doporučeného żpeciálneho prípravku | LS 7 |
| Výška [mm] | 79 mm |
| Rozmer závitu | 3/4-16 UNF-1B |
| Vonkajší priemer [mm] | 76 mm |
| Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 | s jednym spätným ventilom |
| Otvárací tlak obehového ventilu [bar] | 2,5 bar |
| Vnútorný priemer tesniaceho krúžku [mm] | 63 mm |
| Vonkajší priemer tesniaceho krúžku [mm] | 72 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
FORD | 2621 215 |
VAG | 04E 115 561 04E 115 561 AC 04E 115 561 B 04E 115 561 D 04E 115 561 H 04E 115 561 T |
VW (FAW) | L 04E 115 561 S 04E 115 561 H L 04E 115 561 L |
VW (SVW) | 04E 115 561 H 04E 115 561 S 04E 115 561 M |
Tovar zaradený v kategóriách


