Olejový filter, MANN-FILTER W714/4, FIAT, ALFA, LANCIA

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Olejový filter, MANN-FILTER W714/4, FIAT, ALFA, LANCIA8,10 €/ ks6,59 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Olejový filter, MANN-FILTER W714/4, FIAT, ALFA, LANCIA
| Prevedenie filtra | Skrutkovací filter |
| Katalógové číslo doporučeného żpeciálneho prípravku | LS 7 |
| Výška [mm] | 79 mm |
| Rozmer závitu | M20x1.5 |
| Vonkajší priemer [mm] | 76 mm |
| Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 | s jednym spätným ventilom |
| Otvárací tlak obehového ventilu [bar] | 1,2 bar |
| Vnútorný priemer tesniaceho krúžku [mm] | 62 mm |
| Vonkajší priemer tesniaceho krúžku [mm] | 71 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
Tovar zaradený v kategóriách


