Olejový filter, MANN-FILTER, W719/30 SKODA, VW, SEAT, AUDI

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Olejový filter, MANN-FILTER, W719/30 SKODA, VW, SEAT, AUDI9 €/ ks7,32 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Olejový filter, MANN-FILTER, W719/30 SKODA, VW, SEAT, AUDI
| Prevedenie filtra | Skrutkovací filter |
| Katalógové číslo doporučeného żpeciálneho prípravku | LS 7 |
| Výška [mm] | 123 mm |
| Rozmer závitu | 3/4-16 UNF |
| Vonkajší priemer [mm] | 76 mm |
| Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 | s jednym spätným ventilom |
| Otvárací tlak obehového ventilu [bar] | 2,5 bar |
| Vnútorný priemer tesniaceho krúžku [mm] | 62 mm |
| Vonkajší priemer tesniaceho krúžku [mm] | 71 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
AG | 034 115 561 A 06A 115 561 06A 115 561 B 06A 115 561 E 078 115 561 K 1JM 115 561 BZ |
KUBOTA | 1J878-32431 HH153-32430 |
Tovar zaradený v kategóriách


