Olejový filter, MANN-FILTER W75/3, Renault, Dacia, Opel, Nissan, Citroen

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Olejový filter, MANN-FILTER W75/3, Renault, Dacia, Opel, Nissan, Citroen5,60 €/ ks4,55 € bez DPH
Olejový filter, MANN-FILTER W75/3, Renault, Dacia, Opel, Nissan, Citroen
| Prevedenie filtra | Skrutkovací filter |
| Katalógové číslo doporučeného żpeciálneho prípravku | LS 7/2 |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Rozmer závitu | M20x1.5 |
| Vonkajší priemer [mm] | 76 mm |
| Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 | s jednym spätným ventilom |
| Otvárací tlak obehového ventilu [bar] | 1,3 bar |
| Vnútorný priemer tesniaceho krúžku [mm] | 62 mm |
| Vonkajší priemer tesniaceho krúžku [mm] | 71 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
CITROËN | MLS 000-462 A MLS 000-602 |
FIAT | 73500506 |
FORD | 5006 227 5013 388 5013 389 5016 714 5016 715 5016 785 5016 956 5017 317 5017 319 |
MAZDA | A M15-14302 |
MITSUBISHI | M 851139 M 852065 M 883804 |
NISSAN | 15208-00Q0F 15208-00Q0H 15208-00QAB 15208-BN700 1520800QAC 82000-33468 |
OPEL | 4402718 4403019 4449274 |
PEUGEOT | 1109 A4 1109 A5 |
RENAULT | 77 00 033 408 77 00 073 302 77 00 107 905 77 00 110 796 77 00 272 523 77 00 272 902 77 00 272 903 77 00 272 982 77 00 274 177 77 00 676 302 77 00 695 801 77 00 695 804 77 00 727 401 77 00 727 478 77 00 727 479 77 00 727 480 77 00 728 310 77 00 730 077 77 00 734 945 77 00 734 957 77 00 735 917 77 00 737 991 77 00 744 879 77 00 745 708 77 00 748 326 77 00 854 776 77 00 854 852 77 00 855 853 77 00 856 114 77 00 866 099 77 00 869 390 77 00 871 919 77 00 873 583 77 00 873 603 77 01 043 377 77 01 349 452 77 01 349 720 77 01 349 725 77 01 349 752 77 01 727 480 77 02 144 083 77 08 715 147 77 11 945 897 82 00 033 408 82 00 768 913 82 00 867 976 89 33 004 195 89 83 501 900 89 83 601 900 82 00 513 035 |
SUZUKI | 16510-84CT0 16510-84CT0-000 |
PIAGGIO | 112397L 113219L 850284 |
RENAULT TRUCKS | 50 00 791 145 77 00 730 077 |
DEUTZ-FAHR | 105.2175.136 1285 0312 |
GENERAL MOTORS | 6439354 9111019 93156290 93156540 93198598 |
AMERICANMOTORS(FORD) | 893 3004.195 |
JCB | 02/961170 |
LIGIER | 11.2.397 |
FERRARI AGRI | 5032175107 |
MICROCAR | 0640 066 |


