Olejový filter, WP1144 MANN-FILTER, PEUGEOT, FIAT, CITROËN

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Olejový filter, WP1144 MANN-FILTER, PEUGEOT, FIAT, CITROËN19,50 €/ ks15,85 € bez DPH
Olejový filter, WP1144 MANN-FILTER, PEUGEOT, FIAT, CITROËN
| Prevedenie filtra | Skrutkovací filter |
| Katalógové číslo doporučeného żpeciálneho prípravku | LS 11 |
| Výška [mm] | 145 mm |
| Rozmer závitu | 3/4-16 UNF |
| Vonkajší priemer [mm] | 108 mm |
| Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 | s jednym spätným ventilom |
| Otvárací tlak obehového ventilu [bar] | 2,5 bar |
| Vnútorný priemer tesniaceho krúžku [mm] | 63 mm |
| Vonkajší priemer tesniaceho krúžku [mm] | 72 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
ITROËN | 1109 AQ 1109 J3 1109 Q1 1109 Y8 |
FIAT | 1930213 4787410 71713782 71718765 71739634 71753740 7301916 7571569 |
IVECO | 190 0823 190 2047 190 2076 190 2847 190 3628 190 3785 190 7580 190 7582 190 7583 193 0213 193 0823 299 4057 478 7410 479 1113 479 6458 479 9425 500038747 500040981 500041188 598 3900 730 1916 730 1939 757 1569 9 843 2648 9 847 2349 |
OPEL | 4402665 |
PEUGEOT | 1109 AQ 1109 Q0 1109 Q1 1109 Q4 1109 Y7 |
RENAULT | 77 00 860 823 77 01 035 650 |
HITACHI | L01930213 |
RENAULT TRUCKS | 50 00 816 070 |
GENERAL MOTORS | 9110665 |
OPTARE | 21110062 |
TÜRK FIAT | 1931047 |


