Palivový filter, MANN-FILTER, WK940/11x, FORD, MAZDA, KIA, HYUNDAI

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Palivový filter, MANN-FILTER, WK940/11x, FORD, MAZDA, KIA, HYUNDAI37,50 €/ ks30,49 € bez DPH
Palivový filter, MANN-FILTER, WK940/11x, FORD, MAZDA, KIA, HYUNDAI
| Prevedenie filtra | Skrutkovací filter |
| Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia | s tesnenim |
| Výška [mm] | 140 mm |
| Vonkajší priemer [mm] | 91 mm |
| rozmer zavitu vstup | M36x1.5 |
| rozmer zavitu vystup | M20x1.5 |
| Vnútorný priemer tesniaceho krúžku [mm] | 63 mm |
| Vonkajší priemer tesniaceho krúžku [mm] | 71 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
AEBI | 1061157 |
DAIHATSU | 23303-87308-000 23303-87308 23303-87309 23303-87309-000 |
FORD | 3252 168 |
ISUZU | 1334350 2945611060 4315596 4515539 5-13240-032-0 5867502151 5873104520 5873109370 8-93156-634-0 8-94121-431-0 8-94167-398-0 8-94177-327-0 8-94238-757-0 8-94248-070-0 8-94248-070-2 8-94369-299-0 8-94369-299-1 8-94369-299-3 8-94332-955-0 8-94483-850-0 8-98037480-0 80942480700 893156635 89424807002 8943280700 8-94369-299-N 8972134720 8980023440 8980318400 8980374810 94132241 97780199 |
MAZDA | 1456-23570-A 1456-23570-A9A R F01-12850-B R F01-12859-B R F83-13440 R F83-13ZA5 R F83-13ZA5-9A S207-23-570 |
MERCEDES-BENZ | 22 0900 |
MITSUBISHI | 34462-21040 3446201040 3446201041 MB 220900 MD 220900 XB 220900 |
NISSAN | 23303-87308 A640M-41BO SA |
OPEL | 818506 818511 818642 94369299 98037480 VFF79 |
SUZUKI | 15411-78E00 15411-78E00-000 15411-78E10 15411-78E10-000 |
SSANGYONG | 22715-01000 |
HYUNDAI | 31390-H1000 31945 44000 31962-04010 3197044000 31973-44000 31973-44001 31973-44100 31973-44101 31973-H1000 31981-43000 |
KIA | 0 K60C 23570 K 4672 35 70 K 431 11302 K 711 23570 A O K467 23 570 OK621 13850B OK621 23850B OK710 23575A |
CASE IH | 34462-01040 6012551M91 77265604 77273227 PY02P00001-2P PY02P00001/2 VA3446221040 VAMB220900 VI8943691991 VI8943692992 VI8943692993 VV12990155850 |
HITACHI | 4307281 |
MASSEY FERGUSON | 3707618M1 |
GENERAL MOTORS | 93156634 93156943 94244456 94 177 327 94248070 94369299 94 238 757 |
ASIA MOTORS | K467-23-570 |
CATERPILLAR | 104-1296 32A6201020C |
KOMATSU | 2148943692993 8943692993 YM12991755850 Z148943692993 |
KUBOTA | 1K011-43060 1K011-43061 |
YANMAR | 121857-55710 12991755850 YM12990155820 |
ISEKI | 1719-111-670-00 |
AUSA | MN000024 |
LS | 40 00 69 97 |


