Palivový filter, WK WK69 MANN-FILTER, SKODA, VW, SEAT, AUDI

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Palivový filter, WK WK69 MANN-FILTER, SKODA, VW, SEAT, AUDI23,85 €/ ks19,39 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Palivový filter, WK WK69 MANN-FILTER, SKODA, VW, SEAT, AUDI
| Prevedenie filtra | Filter vo vedeni |
| Tlak [bar] | 6,6 bar |
| Prevedenie filtra | s integrovaným regulátoorm tlaku |
| Výška [mm] | 164 mm |
| Vonkajší priemer [mm] | 55 mm |
| Nasávanie Ø [mm] | 8 mm |
| Ø výfuku [mm] | 8 mm |
| Vonkajší priemer 1 [mm] | 61 mm |
| EC (CAS No.) | SVHC latky nepritomne! |
VAG | 1K0 201 051 B 1K0 201 051 C 1K0 201 051 K |
Tovar zaradený v kategóriách


