Rázový uťahovák Ingersoll-Rand 2125QTiMax

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Rázový uťahovák Ingersoll-Rand 2125QTiMax540,15 €/ ks439,15 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| MOMENT PRACOVNÝ | 34 - 340 Nm |
| MOMENT MAXIMÁLNY | 450 Nm |
| PREVEDENIE | Pištoľové |
| OTÁČKY | 15 000 1/min |
| HMOTNOSŤ | 1,1 kg |
| ŠTVORHRAN | 1/2 |
| SPOTREBA VZDUCHU PRI ZÁŤAŽI | 8 |
| VIBRÁCIE M/S2/K1 | 7,5/1,8 |
| SERVISNÁ SADA B | 45585932 |
| SERVISNÁ SADA A | 45585189 |
| RÁZY/MIN | 1500 |
| HLUČNOSŤ DB/A/ | 93.2 |
| SPOTREBA VZDUCHU PRIEMERNÁ | 1.9 |
| ODPORÚČANÁ HADICE | 10 mm |
| DĹŽKA | 155 mm |
| ZARADENIE | Servisné |
| PRIPOJOVACÍ ROZMER | 1/4" |
Tovar zaradený v kategóriách


