Špeciálne nožnice na plech a oceľovú pásku
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Špeciálne nožnice na plech a oceľovú pásku150 €/ ks121,95 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Špeciálne nožnice na plech a oceľovú pásku.
Nožnice môžu byť dodávané v inom farebnom prevedení.
| Druh upnutia | manuálne |
|---|---|
| Pre šírku pásky | 0 – 50 mm |
| Pre typ pásky | oceľ |
| Pre hrúbku pásky | 1 mm |
| Výška | 635 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Typ produktu | nožnice na oceľové pásky |
| Dodávka | zmontované |
| Hmotnosť | 2.3 kg |
Tovar zaradený v kategóriách


